3 NOWE DOMY PONIŻEJ 500 TYS. W RZESZOWIE I OKOLICACH

5 IMG 0032

3 NOWE DOMY PONIŻEJ 500 TYS. W RZESZOWIE I OKOLICACH

Rosnące lawinowo ceny nieruchomości w ostatnim czasie skłaniają do poszukiwania coraz to tańszych rozwiązań. Jednak nie każda osoba, która aktualnie poszukuje nowego mieszkania lub domu chce kierować się w stronę lokali w bloku.

Dla takich osób świetnym rozwiązaniem będą bliźniaki lub małe szeregówki, których metraż często zamyka się w granicach 500 tys. Osoby decydujące się na domy tego typu mogą liczyć na 4-5 pokoi oraz w przypadku bliźniaków ogrody nawet w granicach 100 metrów!

Dlatego przygotowałem dzisiaj dla Was trzy propozycje domów, które mieszczą się w podanym budżecie.

 1. ZACZERNIE – BLIŹNIAK 

  Dom o metrażu 86 metrów rozłożone na dwa piętra. Na dole mamy do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Z tego piętra mamy dostęp do ogrodu. Góra to z kolei 3 sypialnie i łazienka.

  Link: https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/ostatni-dom-w-zaczerniu/

 2. DOMY W MALAWIE

  Ostatnie dostępne segmenty na nowym osiedlu w Malawie. Dostępny metraż to 86,45 m2. Na parterze strefa dzienna – salon z aneksem z wyjściem na ogród. Na parterze mamy także oddzielne wc oraz kotłownię. Na piętrze z kolei trzy niezależne sypialnie i łazienkę.

  Link: https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowe-domy-malawa/

 3. DOMY NA POTOCKIEGO

   

  Ostatnie dwa domy na Potockiego. Budżet w stanie deweloperskim lekko przekracza określoną w tytule kwotę, ale jest to oferta godna uwagi ze względu na lokalizację i szybki termin oddania. Dodatkowo jest to większy metraż niż dwa poprzednie domy wymienione w tym artykule. 97 metrów – 4 pokoje, ogród, dwa miejsca postojowe.

  Link: https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/ostatnie-dwa-domy-na-potockiego/

 

Zainteresowały Cię te oferty? Skorzystaj z darmowej pomocy w znalezieniu swojego wymarzonego domu lub mieszkania. Napisz lub zadzwoń 🙂

Zobacz też:

NOWE DOMY W RZESZOWIE I OKOLICACH GOTOWE W 2022 r.

Osiedle Iwonicka – nowe mieszkania i szeregówki na Projektancie

NOWE DOMY W RZESZOWIE I OKOLICACH GOTOWE W 2022 r.

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona