Apartamenty 3Domy – Nowe mieszkania w Głogowie Małopolskim

1.1 scaled

Apartamenty 3Domy – Nowe mieszkania w Głogowie Małopolskim

Szukając swojego wymarzonego „M” w zabudowie szeregowej z pewnością rozważacie różne lokalizacje. Część osób wybiera lokale w mieście, gdzie mają świetny dostęp do wszystkiego co oferuje stolica Podkarpacia. Jeżeli jednak szukacie czegoś poza obrębem Rzeszowa, ta oferta może Was zainteresować.

Apartamenty 3Domy, taką nazwę będzie nosić ta inwestycja. Składać się będzie z trzech budynków, w każdym z nich przewidziane zostały cztery mieszkania. Dwa z nich będą mieć dostęp do ogródka, dwa z nich to lokale na piętrze z balkonami.

Dostępne metraże

Deweloper w tej inwestycji przewidział powstanie dwóch funkcjonalnych układów. Na parterze znajdziemy 72,42 na które składa się: salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, sypialnia, pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo do tego mieszkania znajdziemy duże ogródki – nawet do 110 m2.

Zerknijmy teraz na piętro. Układ tutaj jest bardzo podobny, z tą różnicą, że z oczywistych względów nie mamy tutaj ogrodu. Mamy z kolei dostęp do dużego balkonu.

Lokalizacja i terminy wykonania

W przypadku tej inwestycji termin realizacji został wyznaczony na II kwartał 2023 r.

Lokalizacja może być bardzo atrakcyjna dla osób szukających dobrego dostępu do zjazdów z A4, S19, a przede wszystkim do lotniska Rzeszów-Jasionka. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest też sąsiedztwo – niska zabudowa jednorodzinna i liczne tereny zielone i rekreacyjne.

Oferty:

Karty mieszkań wraz z dokładnymi opisami możesz zobaczyć poniżej:

Ogród 100 m2 | Duże mieszkanie w Głogowie

Nowe z dużym salonem + balkon

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona