Apartamenty Jachowicza – nowe kameralne osiedle na Drabiniance

xx2 Nieruchomosci Lukasz Ziemianski Post 0

Apartamenty Jachowicza – nowe kameralne osiedle na Drabiniance

Nowa inwestycja w Rzeszowie – Apartamenty Jachowicza – to kameralne osiedle składające się z budynków dwulokalowych. Apartamenty wyróżniają się nietuzinkową architekturą oraz wysokim standardem wykończenia.

Do każdego apartamentu przynależy własne miejsce parkingowe, usytuowane bezpośrednio przed budynkiem. Osiedle jest położone w dogodnej lokalizacji, umożliwiającej zarówno wypoczynek jak i rozrywkę. W pobliżu znajduje się ścieżka rowerowa Green Velo, miejskie kąpielisko Żwirownia, korty tenisowe oraz restauracja z hotelem.

Apartamenty Jachowicza to także korzystna lokalizacja pod względem urbanistycznym. W okolicy znajduje się nowa szkoła, przedszkola, żłobki, przychodnie, sklepy oraz dobrze rozwinięta strefa komunikacji.

Osiedle wyróżnia się kameralną atmosferą i jest doskonałą opcją dla osób, które cenią sobie spokojne miejsce do mieszkania.

Opis mieszkań

Parterowe apartamenty na osiedlu Apartamenty Jachowicza będą mieć własne ogrody. Są to niespełna 62-metrowe mieszkania z dwiema sypialniami oraz przestronnym salonem połączonym z kuchnią. W apartamentach znajduje się także duża łazienka umiejscowiona w pobliżu strefy nocnej, oraz garderoba ze schowkiem, który może służyć jako wygodna spiżarnia.

Apartamenty na piętrze na osiedlu Apartamenty Jachowicza będą dwupoziomowe. W tych wygodnych mieszkań o powierzchni 92 metrów kwadratowych znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka w strefie nocnej, a także salon z otwartą kuchnią. Dodatkowo, na poziomie drugim mieszkania, znajduje się przestronna antresola o powierzchni prawie 30 metrów kwadratowych, która może być wykorzystana jako strefa rekreacji, miejsce do pracy lub jako dodatkowa sypialnia. Mieszkanie posiada również dwa balkony o powierzchni 7 metrów kwadratowych.

Rzut mieszkania

Wizualizacje i ceny

Ceny mieszkań na parterze – 399 000 zł

Ceny mieszkań na piętrze – 599 000 zł

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona