Domy Świdrówka – nowe domy w Rzeszowie

1

Domy Świdrówka – nowe domy w Rzeszowie

Domy Świdrówka to kompleks 10 lokali jednorodzinnych. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok 90 m2. Domy posiadają swój własny ogródek o różnej powierzchni. Dla każdego domu będą przynależały dwa miejsca parkingowe.

Ogromnym atutem inwestycji jest część wspólna zaplanowana dla wszystkich mieszkańców. Nowoczesna architektura i funkcjonalność to główne atuty projektu. W Domach zaprojektowano tarasy, będące przedłużeniem pokoju dziennego. Pozostała część działki przeznaczona jest na rabaty, trawniki, zieleń ozdobną i użytkową.

Domy Świdrówka – Standard wykonania

Domy budowane będą w stanie developerskim z wykonaną elewacją zewnętrzną oraz kostką brukową (opaska obejście wokół domu i podjazdy miejsca parkingowe). Wody opadowe zbierane będą do instalacji deszczowej wraz z odprowadzaniem do zbiorników. Domy budowane będą z najwyższej klasy materiałów. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2024 – I kwartał 2025.

Domy Świdrówka to idealna inwestycja dla osób ceniących ciszę, spokój i przestrzeń zabudowy jednorodzinnej oraz szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Jako nieliczni pozostawiamy na działce istniejące drzewa, które będą stanowiły idealne schronienie w upalne dni.

Domy Świdrówka – Lokalizacja

Odległości od miejsc kluczowych to:

  • Delikatesy Centrum: 950 m
  • Przystanek autobusowy: 450 m
  • Przedszkole (ul. Iwonicka): 1 km
  • Szkoła (Przybyszówka): 575 m
  • Przedszkole (Przybyszówka): 575 m
  • Galeria Rzeszów: ok. 8-10 minut autem

Domy Świdrówka – Układ pomieszczeń

Parter zajmuje strefa dzienna i pomocnicza składająca się z pokoju dziennego z jadalnią, otwartej kuchni, pomieszczenia technicznego, WC z natryskiem, garażu, wiatrołapu i ogólnej komunikacji.

Poddasze zajmuje strefa nocna dostępna za pośrednictwem klatki schodowej. Poddasze składa się z czterech pokoi, dużej łazienki oraz kotłownio pralnio suszarni. Istnieje możliwość zaadaptowania góry na 3 pokoje zamiast 4.”

Domy Świdrówka – Wizualizacje

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona