Dworskie Ogrody 11 – mieszkania w zabudowie szeregowej na osiedlu Krakowska

5

Dworskie Ogrody 11 – mieszkania w zabudowie szeregowej

Jeśli szukasz nowoczesnego i eleganckiego mieszkania w spokojnej okolicy, to koniecznie musisz poznać nową inwestycję „Dworskie Ogrody 11”. Ten kameralny budynek z 10 funkcjonalnymi mieszkaniami to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody, prywatności i przestrzeni. Zobaczcie co znajdziecie w tej inwestycji.

Opis inwestycji

Budynek znajduje się równolegle do ulicy Dworskich Ogrodów i stanowi uzupełnienie istniejącej zabudowy, tworząc kameralne osiedle. Jest on zbudowany w podobnej skali, ilości kondygnacji i stylu jak okoliczne budynki.

Budynek ma trzy kondygnacje naziemne i składa się z 10 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 34 m² do 83 m². Dwa mieszkania mają osobne wejścia, a pozostałe są dostępne za pomocą otwartej klatki schodowej zlokalizowanej w przestronnym holu.

Mieszkania na parterze mają tarasy i ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony. Wspólna przestrzeń dla mieszkańców obejmuje ogródek o powierzchni około 40 m², który służy jako miejsce spotkań i wypoczynku. Na parterze znajduje się również pomieszczenie techniczne (wózkownia i rowerownia), do którego mają dostęp wszyscy mieszkańcy.

Ceny i terminy

Deweloper przewiduje oddanie inwestycji w II kw. 2023 r.

Ceny:

  • 399 000 zł – parter z ogródkiem
  • 499 000 zł – I piętro z balkonem
  • 539 000 zł – II piętro z balkonem

Rzuty i wizualizacje

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona