Kamienica Park – Mieszkania w pobliżu parku Szafera w Rzeszowie

PWS 2021 01 14 CAM 2

Kamienica Park – nowe mieszkania w cichej i kameralnej okolicy Parku Szafera

Jeśli poszukujesz spokojnego i zielonego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta, zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Kamienicy Park. Może być to dla Ciebie świetna propozycja. Jeśli szukasz czegoś w tej części miasta, sprawdź koniecznie tą inwestycję.

O inwestycji

W ofercie znajdziesz 27 mieszkań o różnej powierzchni, z windą, garażem podziemnym. Do tego, Kamienica Park oferuje przestronne pomieszczenia przynależne do miejsc postojowych, idealne na składowanie rowerów czy opon. Okolica pełna spokoju i ciszy, otoczona rozległym Parkiem im. Władysława Szafera z pięknym zabytkowym Dworem Chłapowskich, ścieżkami spacerowymi, fontanną i wysepkami. Apartamenty położone w tak atrakcyjnym miejscu z pewnością przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie kontakt z przyrodą i ciszę.

Kamienica Park to doskonale skomunikowane miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa z boiskiem, przedszkola, żłobek, plac zabaw, kościół, siłownia, mechanicy samochodowi, paczkomat, bankomat, poczta, apteka oraz gabinety lekarskie. Dzięki świetnej komunikacji z centrum miasta, autostradą A4, drogą ekspresową S19 oraz międzynarodowym portem lotniczym Rzeszów-Jasionka, do którego dojedziesz w zaledwie 20 minut, Kamienica Park to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku i dużego ruchu.

Dodatkowo:

  • miejsce postojowe w garażu – 29 500 zł lub opcja z dodatkową rowerownią – 39 000 zł
  • komórka w cenie lokalu

Termin oddania: III kw. 2023 r. w stanie deweloperskim

Oferty:

KAMIENICA PARK – Nowa inwestycja w Parku Szafera w Rzeszowie

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona