Mieszkania w Rzeszowie z terminem oddania jeszcze w 2021 r.

WIZ

Często szukając swojego wymarzonego mieszkania lub domu musimy uzbroić się w cierpliwość. Nie jest niczym zaskakującym, że większość inwestycji wymaga oczekiwania niekiedy nawet 3 lata, a kupując nie mamy możliwości zobaczenia choćby sposobu i jakości wykonania. W pierwszej części dzisiejszego wpisu przedstawię Wam sześć inwestycji w których znajdziecie mieszkania gotowe lub takie, które będą ukończone jeszcze w 2021 roku.

1. OSIEDLE BAŁTYCKA

Osiedle przewiduje powstanie siedmiu niskich budynków z windami i garażami podziemnymi. Część budynków zostanie ukończona w 2021 r (przeniesienia własności w 2022 r.). Dostępne mieszkania głównie trzypokojowe z garażami i komórkami w cenie lokalu.

 

 

2. Osiedle Loft Krasne

 

Inwestycja składająca się z niskich bloków zaraz przy granicy z Rzeszowem. Budynki czteropiętrowe z windami i komórkami lokatorskimi oraz parkingami naziemnymi. Godne uwagi są indywidualne wykończenia wnętrz jak i ele

wacji zewnętrznych projektowanych przez lokalnych artystów. Wokół niska zabudowa jednorodzinna i tereny zielone.

 

3. Osiedle Karoliny

Przenosimy się na teren rzeszowskiego osiedla Projektant. Tutaj w okolicach ulicy Czudeckiej powstały trzy niskie bloki z garażami i komórkami lokatorskimi. Lokale obecnie przygotowane są w stanie deweloperskim co umożliwia oglądnięcie wykonania na żywo. Osiedle Projektant często nazywane jest „miastem w mieście” ze względu na mocno rozbudowaną infrastrukturę usługową, rekreacyjną i oświatową.

 

4. Nowoczesne Pobitno

Nowoczesne Pobitno to zespół budynków w wysokiej zabudowie. Usytuowane zostały na terenach rzeszowskiego Pobitna co gwarantuje niepowtarzalne widoki na miasto i okolice. W inwestycji zostały zaprojektowane komórki lokatorskie, garaże podziemne. Ostatnie mieszkania dostępne 3-4 pokojowe z szybkim terminem oddania.

 

 

 

 

 

5. Osiedle Prymasa

Tym razem przenosimy się na tereny rzeszowskiej Baranówki w okolice ulicy Prymasa. To tutaj powstały dwa niskie bloki z windami, garażami i komórkami lokatorskimi. Ostatnie mieszkania trzy pokojowe w tej inwestycji wykończone w stanie deweloperskim.

 

 

 

Zainteresowała Cię którakolwiek z tych inwestycji? Napisz lub zadzwoń, pomogę Ci wybrać najlepsze mieszkanie w Rzeszowie.

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona