Novy Pogwizdów – Mieszkania w szeregówkach na północy Rzeszowa

Wizualizacja podobnej inwestycji 2

Ościenne miejscowości stolicy Podkarpacia z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc zyskują coraz to większą popularność. Nie ma się co dziwić, wielu z nas ucieka od miejskiego zgiełku na rzeszowskie przedmieścia, gdzie można zdecydowanie bardziej odpocząć. Przy okazji też nie musimy rezygnować z wielu udogodnień z tego względu, że w lokalnych miejscowościach często znajdujemy wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania, a do samego miasta możemy dojechać nawet w 15 minut.

Jako, że zawsze staram się znajdować świeże oferty i dawać Wam znać jak najszybciej o tego typu inwestycjach – dzisiaj pod lupę weźmiemy nowe osiedle, która powstanie pod Rzeszowem, a dokładnie w Pogwizdowie Nowym.

Deweloper znany z realizacji „premium” przygotował następującą ofertę:

  • 40 lokali w zabudowie szeregowej w wariancie góra-dół
  • ogródki dla mieszkań na parterze
  • dwa miejsca postojowe
  • ogrzewanie podłogowe
  • rolety zewnętrzne
  • przygotowanie pod klimatyzację

Partery to docelowo około 60 metrów – 3 pokoje z wcześniej wspomnianym ogródkiem. Piętra z kolei to 4 pokoje z balkonami.

Docelowa realizacja: III/IV kwartał 2023 r.

Pamiętajcie jednak, że są to informacje wstępne i niektóre aspekty techniczne jak i wizualne mogą się zmienić. Na obecnym etapie prowadzone są rezerwacje wstępne. W późniejszym czasie budowa będzie realizowana wg. umowy deweloperskiej z rachunkiem powierniczym.

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona