NOWE DOMY W RZESZOWIE I OKOLICACH GOTOWE W 2022 r.

Brazowy Vintage Zdjecie Kolaz Post na Facebooku

NOWE DOMY W RZESZOWIE I OKOLICACH GOTOWE W 2022 r.

Nowe domy Rzeszów szeregówki Rzeszów stan deweloperski, czy też nowe szeregówki Rzeszów – to jedne z najczęściej zadawanych zapytań przez ostatnie parę miesięcy. Nie jest to oczywiście zaskakujące. Ostatnie dwa lata ze względu na znajomą nam sytuację epidemiczno-gospodarczą pokazały, że wiele osób zamiast wymarzonych czterech kątów w blokach wybiera coraz częściej domy z działkami lub same działki na których docelowo chcą wybudować wymarzony dom wolnostojący, często razem z zaprojektowanym garażem w bryle budynku.

Co spowodowało taki obrót sprawy? Cóż, z pewnością nie możemy wyróżnić jednego decydującego czynnika, ale z pewnością wielu z nas z powodu izolacji doceniło posiadanie choćby paru metrów kwadratowych zieleni. Niestety w większości bloków partery nie dają nam możliwości zagospodarowania tarasu/ogródka wg. swoich potrzeb, a sami deweloperzy często w standardach wykonania przewidują na parterach tarasy z kostki lub podobnego materiału. Dla wielu kupujących to opcja ciężka do zaakceptowania.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam pięć propozycji domów w Rzeszowie i okolicach, które dostępne będą już w tym roku.

 1. DOMY WOLNOSTOJĄCE W ZACZERNIU

  Dwa domy wolnostojące budowane przez znanego rzeszowskiego dewelopera. Oddane w tym roku w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja – podrzeszowskie Zaczernie. Domy budowane wg. projektu z pracowni Home Koncept. Kameralne osiedle wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej.
  https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowe-domy-zaczernie/

 2. DOMY WOLNOSTOJĄCE – KRASNE

  Kolejny etap domów wolnostojących oddawanych w stanie surowym otwartym w połowie tego roku. Dla osób zainteresowanych deweloper przewidział opcję wykończenia do stanu deweloperskiego.
  https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowe-domy-obok-rzeszowa/

 3. DOMY WOLNOSTOJĄCE – ul. Źródlana w Rzeszowie

  Nie lada chrapka dla osób szukających nietuzinkowego projektu w kameralnej okolicy. Wykonawca przewiduje powstanie dwóch domów na os. Biała w Rzeszowie w okolicy zieleni. Działki od 7,5 do 15 ar.
  https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowe-prestizowe-domy-w-rzeszowie/

 4. SZEREGÓWKI KRASNE

  Gotowe pod koniec tego roku, domy w zabudowie szeregowej pod Rzeszowem, a dokładnie w Krasnym. Funkcjonalne szeregówki z garażami i ogródkami.
  https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowa-szeregowka-krasne/

 5. DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W MALAWIE

  Coś dla osób szukających rozwiązań w budżecie poniżej 500 tys. zł. Mimo powierzchni poniżej 100 m2 układ jest naprawdę godny uwagi. Gotowy w połowie tego roku w pełnym stanie deweloperskim.
  https://lukaszziemianski.pl/index.php/property/nowe-domy-malawa/

 

Ważne: Jeśli szukasz swojego wymarzonego domu, mieszkania pamiętaj, że pomagam za darmo i bez formalności wybrać najlepsze oferty z całego miasta. Oszczędź czas i pieniądze (i nerwy ;)) 

Zobacz też:

Osiedle Dworzysko – nowe szeregówki w Rzeszowie na północy

Osiedle Iwonicka – nowe mieszkania i szeregówki na Projektancie

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona