OSIEDLE KRAKOWSKA – Mieszkania w szeregówkach blisko lasu

IMG 1383

OSIEDLE KRAKOWSKA – Mieszkania w szeregówkach blisko lasu

Tempo pojawiania się nowych inwestycji w Rzeszowie w ostatnim czasie mocno zmalało. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie budowy umarły, dlatego też pokażę Wam dzisiaj pierwszy etap nowej inwestycji przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Zobaczcie OSIEDLE KRAKOWSKA 🙂

Jak czytamy na stronie wykonawcy:

Niska szeregowa zabudowa , przemyślany projekt architektoniczny, dbałość o każdy szczegół, funkcjonalność mieszkań oraz stonowana i nowoczesna kolorystyka.

Projekt osiedla i dostępne lokale

Patrząc na projekt widzimy 16 mieszkań w zabudowie szeregowej. Osiem z nich to lokale na parterach z ogródkami, natomiast mieszkania na górze do dyspozycji będą mieć balkon. Plusem na pewno jest fakt, że zarówno ogródki jak i balkony mieszkań na piętrach będą mieć ekspozycję „na las” usytuowany obok inwestycji.

Lokalizacja

Samo osiedle nie powstaje ani w pierwszym, ani w drugim, nawet nie w trzecim pasie zabudowy od strony ul. Krakowskiej. Jest to zdecydowany plus tego miejsca, szybko dojedziemy do centrum, ale odpoczywając po całym dniu pracy na pewno nie będziemy słyszeć całego gwaru z ruchliwej ulicy. Drugi plus to na pewno dobry dostęp do dwupasmówki w kierunku Świlczy jak i samego wjazdu na A4.

Powiedzmy coś niecoś o samej architekturze i dostępnych metrażach. Pierwsze co się rzuca w oczy to ciekawy projekt elewacji jak i samego dachu. Zrezygnowano tutaj ze skosów na piętrach to z pewnością dodaje nieco nowoczesności i estetyki temu miejscu. Elewacja utrzymana w stonowanych barwach bardzo ciekawie komponuje się z całą koncepcją osiedla, no i oczywiście dużą ilością zieleni wokół budowy.

Deweloper oferuje dwa rodzaje mieszkań:

  • PARTER to 54,88 m2 rozlokowane na dwa pokoje, łazienkę, przedpokój oraz ogródek. W zależności od wariantu mieszkania mamy do dyspozycji około 40 m2 zieleni za budynkiem.
  • PIĘTRO to z kolei 61,55 m2 – cztery pokoje, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania oczywiście przynależy balkon o średniej powierzchni 5,5 m2

Dodatkowe udogodnienia jakie możemy znaleźć w tej inwestycji:

  • ogrzewanie podłogowe na całości
  • miejska parkingowe na wyłączność
  • monitoring osiedla
  • brak części wspólnych
  • mieszkania bezczynszowe

Zainteresowała Was ta oferta? Zaglądnijcie do ogłoszeń. Znajdziecie tam pełną specyfikację. Do zobaczenia na OSIEDLU KRAKOWSKA 😉

OSIEDLE KRAKOWSKA – Mieszkanie na PIĘTRZE Z BALKONEM

Osiedle Krakowska – mieszkanie na PARTERZE

ZOBACZ FILM:

https://youtu.be/eu2XfV7OmGk

 

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona