Osiedle nad Sanem – nowe mieszkania w Bieszczadach

POSTOLOW C05

Bieszczady to częsty kierunek wybierany nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale też przez osoby z całej Polski. Co ciekawsze w ostatnim czasie coraz większa ilość inwestorów i deweloperów interesuje się tą lokalizacją. Nie jest to niczym zaskakującym, to naprawdę świetne miejsce, nie tylko do odpoczynku, ale też do życia.

Dzisiaj kolejna krótka notka informacyjna na temat nowopowstającego osiedla w Lesku-Wola Postołów

OSIEDLE NAD SANEM

Nazwa tej inwestycji nie jest oczywiście przypadkowa. Lokalizacja nad rzeką San w okolicach ul. Piłsudskiego w Lesku. Co dokładnie znajdziemy w tej inwestycji?

Zaprojektowano tutaj 13 budynków zabudowie szeregowej, które łącznie mieścić będą 26 lokali. Mieszkania na parterze do dyspozycji otrzymają ogródki od 50 do 200 m2. Apartamenty na górze to dwupoziomowe lokale z poddaszem. Ciekawą opcją jest tutaj możliwość podziału na dwa samodzielne mieszkania z wspólnym wejściem, dobra opcja dla inwestorów szukających czegoś pod wynajem dla turystów.

Całe osiedle podzielone zostanie niejako na dwie części, które finalnie utworzą coś na kształt litery „L”, dobrze widać to na załączonych wizualizacjach.

Ceny:

Mieszkania na parterze środkowe to wydatek rzędu 369 000 zł (6100 zł/m2), narożne 399 000 zł (ogródki nawet do 200 m2). Dwupoziomowe mieszkania (130 m2) kosztować będą 449 000 zł.

Oddanie osiedla przewidziane zostało na III/IV kwartał 2023 r. Pozwolenie na budowę jest już ostateczne, a prace rozpoczną się na wakacjach tego roku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:

Apartamenty nad Sanem – Bieszczady – PARTER

Apartamenty nad Sanem – Bieszczady – PIĘTRO

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona