TOP 5 – Najdroższe nowe osiedla w Rzeszowie

PK 3

Jeżeli jesteś na bieżąco z rzeszowskim rynkiem nieruchomości z pewnością zauważyłeś jak mocno rosną ceny mieszkań i domów w ostatnim czasie. Na to zjawisko składa się wiele czynników o których nie będę wspominać w dzisiejszym zestawieniu. Jeżeli interesują Cię aktualne ceny mieszkań w Rzeszowie – koniecznie odwiedź mój blog gdzie znajdziesz artykuły na temat cen mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Są jednak w Rzeszowie osiedla, które bardzo mocno odznaczają się poziomem cenowym za metr kwadratowy, a co za tym idzie lokale na tych inwestycjach często przekraczają sumy nawet 1-3 mln złotych (!). Zobaczcie TOP 5 najdroższych osiedli w Rzeszowie. W rankingu uwzględniamy przede wszystkim cenę za metr kwadratowy + średni poziom cen wszystkich mieszkań w całej inwestycji.

Komfortowe osiedle mieszkaniowe, nowe mieszkania na kameralnym osiedlu położonym w centrum miasta, rynek pierwotny Rzeszów – to te hasła najczęściej wpisujemy w popularnej wyszukiwarce chcąc odnaleźć swoje nowe lokum.

Dzisiaj krótkie podsumowanie najdroższych osiedli w Rzeszowie. Gdzie zapłacimy najwięcej za m2?

APKLAN – OLSZYNKI PARK
Od 8 do 17 tys. za m2

PANORAMA KWIATKOWSKIEGO
Od 8 do 11 tys. za m2

GRABSKIEGO 7od 9 do 10 tys. za m2

WYWROCKIEGO 11
Od 7900 do 12 tys. za m2

Architektów

od 7900 do 9200 tys. za m2

Ważne!

Jeśli niekoniecznie szukasz mieszkania w bloku, a bardziej w zabudowie szeregowej. Napisz lub zadzwoń – przygotuję dla Ciebie za darmo zestawienie aktualnych ofert na terenie Rzeszowa i okolic.

Zobacz też:

Osiedle Strażacka w Rzeszowie – mieszkania w zabudowie szeregowej

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona