Sprzedaż nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży Twojej nieruchomości

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to prawdopodobnie jesteś na etapie poszukiwania pomocy w zakresie sprzedaży Twojego mieszkania, domu lub działki. Wybór odpowiedniej osoby, która wspomoże Cię w tym procesie jest niezwykle istotna. Dlaczego więc warto zdecydować się na współpracę ze mną?

Wybór pośrednika przy sprzedaży nieruchomości

Na ten temat zdecydowanie można napisać przynajmniej parę artykułów, a temat nadal pozostanie niewyczerpany. Twój czas jest cenny, dlatego w telegraficznym skrócie napiszę Ci co mogę dla Ciebie zrobić.

 1. Aspekty prawne i organizacyjne

  Praca agenta opiera się głównie na weryfikacji stanu prawnego oraz organizacja całego procesu sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Moim celem jest przeprowadzenie wszystkiego tak, abyś nie musiał się niczym martwić, a czas, który zaoszczędzimy będziesz mógł przeznaczyć dla rodziny lub swoje hobby.

 2. Sesja fotograficzna & sesje wideo 

  Cała procedura sprzedaży to oczywiście oprócz ogłoszeń i tym podobnych działań, to także dbanie o sprawy wizualne. Organizujemy profesjonalną serię foto, wideo, dron i tym podobnych. To bardzo istotna kwestia, nie bez przyczyny mówi się bowiem, że sprzedaje się „oczami”. Profesjonalna sesja to podstawa.

 3. Organizacja prezentacji

  Po pojawieniu się oferty w Internecie i biurach współpracujących, pojawiają się pierwsze zapytania i telefony. Naszym celem jest organizacja prezentacji, która ma na celu pełną ukazanie nieruchomości dla klienta kupującego. Jest jeszcze jeden aspekt, oszczędność czasu i nerwów dla sprzedającego. Dzięki dobrej organizacji całego procesu wiesz kiedy spodziewać się wizyt od potencjalnych klientów, dzięki czemu nie musisz niepotrzebnie denerwować się zamieszaniem, które może się pojawić.

 4. Pełne zabezpieczenie transakcji

  Współpracując ze mną nie musisz martwić się całym procesem. Wszystkim zajmuje się od A do Z, a Ty śpisz spokojnie.

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona