Prestiżowe domy Podgórskiego – nowe szeregówki na rzeszowskiej Słocinie

1 3

Prestiżowe domy Podgórskiego – nowe szeregówki na rzeszowskiej Słocinie

Witajcie!

Chciałbym Wam przedstawić naszą najnowszą inwestycję Prestiżowe domy Podgórskiego – luksusowy kompleks 6 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w prestiżowej okolicy na ulicy Podgórskiego w Rzeszowie. To prawdziwie wyjątkowe domy, zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami, pozbawione skosów i charakteryzujące się nowoczesną i przyciągającą uwagę bryłą.

Osiedle znajduje się w otoczeniu pięknych terenów zielonych, w pobliżu lasu i punktów widokowych na panoramę miasta, zapewniając idealne połączenie natury z dogodną komunikacją. Domy są usytuowane na działkach od 2 do 4,5 ara, zapewniając przestrzeń i prywatność dla całej rodziny. Nasza inwestycja to gwarancja najwyższej jakości materiałów, zastosowania nowoczesnych rozwiązań i kompleksowego zagospodarowania terenu wokół domu, włącznie z podjazdami, chodnikami i częściowym ogrodzeniem. Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności i zacznij cieszyć się nowym wymiarom luksusowego stylu życia w najlepszej lokalizacji w Rzeszowie.

Lokalizacja

Znajdź swój raj na ziemi w luksusowym osiedlu, położonym w urokliwej dzielnicy Słocina w Rzeszowie, w rejonie Św. Rocha. Lokalizacja to prawdziwy raj dla miłośników natury, ze wspaniałymi widokami na okolicę oraz dostępem do licznych terenów zielonych, w tym pięknych lasów z malowniczymi trasami pieszymi i rowerowymi. W pobliżu znajdują się dwa popularne punkty widokowe – jeden z wspaniałym widokiem na panoramę Rzeszowa, a drugi z imponującym Krzyżem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, ale jednocześnie chcą być blisko atrakcyjnych miejsc w Rzeszowie.

Wizualizacje

Oferta

Prestiżowe domy Podgórskiego – nowe szeregówki na rzeszowskiej Słocinie

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona