Osiedle Karoliny – gotowe mieszkania 3 pokojowe

81012905

Szukając nowego mieszkania w Rzeszowie lub okolicach często musimy uzbroić się w cierpliwość. Bardzo często okres oczekiwania to czas od paru miesięcy nawet do paru lat. Dlatego dzisiaj chciałbym Wam zaproponować coś na co nie musicie czekać. Gotowe mieszkania na osiedlu Projektant.

W prezentowanej inwestycji do dyspozycji mamy osiem mieszkań rozlokowanych w trzech niskich budynkach. Dostępne piętra od parteru do szóstego. Metraż z kolei to przedział od 50,53 do 63 metrów. W każdym mieszkaniu przewidziane zostały trzy pokoje.

Ceny – od 424 698 zł za stan deweloperski.

Przykładowe oferty:

Nowe Mieszkanie w Niskim Bloku w Rzeszowie

Nowe mieszkanie – niski blok – GOTOWE!

Cytat z opisu technicznego:

„Trzy budynki nr 1, 2, 3 przy ulicy Czudeckiej w Rzeszowie wykonane w technologii tradycyjnej: stropodach w odwróconym układzie warstw pokryty papą, stropy kondygnacji żelbetowe – wylewane, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, schody klatek schodowych i szyby windowe żelbetowe – wylewane, elewacja, docieplenie o grub. 18 cm styropian, stolarka okienna z szybami zespolonymi z trzema uszczelkami, płytki na balkonach z izolacją systemową, wentylacja mechaniczna wywiewna. W mieszkaniach ogrzewanie i ciepła woda dostarczane będzie z sieci cieplnej miejskiej MPEC.
Lokale mieszkalne w stanie wykończeniowym obejmującym: drzwi wejściowe antywłamaniowe, ścianki działowe, instalacje elektryczną, teletechniczną i videodomofonową, instalację wod-kan., instalację C.O. z grzejnikami z głowicami termostatycznymi, tynki cementowo-wapienne kat. III szpachlowane, wylewki, parapety wewnętrzne.”

Jeżeli interesują Cię takie lub podobne mieszkania – napisz lub zadzwoń. Za darmo pomogę Ci wybrać najlepsze oferty z całego miasta.

 

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona