Osiedle Rudna Mała – nowe bloki w okolicach Rzeszowa

Wizualizacja 1

Osiedle Rudna Mała – nowe bloki w okolicach Rzeszowa

Osoby szukające nowego mieszkania lub domu w Rzeszowie, coraz częściej pod uwagę biorą miejscowości ościenne, położone bezpośrednio obok stolicy Podkarpacia. Nie jest to zaskakujące, rosnące ceny, mniejsza dostępność małych metraży powodują, że wiele innych lokalizacji zyskuje coraz większą uwagę klientów. Dlatego dzisiaj coś nowego i być może interesującego dla tych, którzy niekoniecznie chcą mieszkać w mieście, ale jednocześnie doceniają bliskość do tego co ono oferuje. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą osiedla w Rudnej Małej koło Rzeszowa.

Na początek zobaczmy jakie metraże otrzymujemy w przypadku tej inwestycji. Coś co widzimy to kawalerki od 25 m2 do trzypokojowych lokali w okolicach 65 m2. Warto zauważyć, że praktycznie nie przewidziano mieszkań większych aniżeli trzy pokoje. Coś co z kolei jest dość ciekawe, to bardzo duży udział małych lokali w porównaniu do całej puli oferowanych przez dewelopera. Ma to na pewno związek z dość sporą chodliwością i łatwością sprzedaży.

Metraże i powierzchni dodatkowe

Najmniejsze dostępne metraże rozpoczynają się od około 25 m2, są to oczywiście kawalerki. Największe z kolei to 3 pokojowe lokale o powierzchni 65 m2. Sam budynek będzie miał docelowo trzy kondygnacje. Docelowo mieszkańcy otrzymają także dostęp do garaży oraz komórek lokatorskich.

Sama budowa ma z kolei polegać na przearanżowaniu obecnego już obiektu na terenie Rudnej Małej. To z pewnością przyśpieszy cały proces oddania mieszkań docelowym nabywcom.

Ceny

Cena w tym przypadku to jeden z największych atutów tej lokalizacji. Otrzymujemy mieszkania 25 m2 w granicach 170 tys, do czego dojdą nam koszty komórki lokatorskiej oraz ewentualnego miejsca postojowego. Tak czy inaczej suma wszystkich wydatków związanych z inwestycją powinna oscylować w granicach 190-200 tys. złotych w przedsprzedaży. Co ważne, dla pierwszych klientów przygotowana będzie oferta specjalna.

Termin realizacji tej inwestycji został wstępnie wyznaczony na koniec 2023 r.

Wizualizacje i oferty

Osiedle Rudna Mała – nowe mieszkania w niskiej zabudowie k. Rzeszowa

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona