Osiedle Wieniawskiego – kolejny etap zabudowy na rzeszowskiej Słocinie

6 05 0

Znacie Osiedle Wieniawskiego w Rzeszowie? Pewnie z wielu z Was czytając to zdanie kiwnęło twierdząco. Nie ma się co dziwić, rzeszowski deweloper Apklan wprowadził w ten teren wiele nowych inwestycji, a jedną z nich jest Osiedle Wieniawskiego.

Same okolice ulicy Wieniawskiego zaczęło zabudowywać się mocno już parę lat temu, o wiele wcześniej niż doszło do modernizacji samej ulicy o tej samej nazwie. Zaczęło się od niskich budynków w oryginalnych kolorach. Kontynuacją natomiast są kolejne bloki o numerach porządkowych A, B i A1 oraz B1. W dzisiejszej „budowlanej pigułce” bierzemy pod lupę III etap tego osiedla. Jak czytamy na stronie dewelopera:

„Nowy 3 etap rozbudowy Osiedla Wieniawskiego to zespół dwóch nowoczesnych budynków 8 kondygnacyjnych.

W cichej i spokojnej okolicy oferujemy nowoczesne i komfortowe mieszkania o powierzchniach od 25 m2 do 95 m2. Świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum Rzeszowa, autostrady A4 oraz wiele układów mieszkań to najważniejsze atuty inwestycji. Na terenach osiedla powstanie plac zabaw, ścieżki spacerowe, ławki i nasadzenia roślinności. Termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2022 roku.”

Dopowiedzenie autora: termin II kwartał 2022 r. dotyczy II etapu.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Nazwa osiedla: Osiedle Wieniawskiego – etap III

Deweloper: Apklan

Termin realizacji: II kwartał 2023 r.

Metraże: od 25 m2 do ponad 80 metrowych mieszkań dwupoziomowych

Garaże: tak, podziemne pojedyncze i podwójne

Komórki: Tak

Opłaty dodatkowe: garaż, komórka, opłata przyłączeniowa

Ceny: od 160 tys.

OFERTY:

Nowe Kawalerki na Wieniawskiego

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona