Kolejny blok na Grabskiego? Zobaczcie co powstaje na rzeszowskiej Drabiniance

GRABSKIEGO4 1

Jeśli mieszkacie w Rzeszowie, zapewne kojarzycie mocno zmieniający się miejski krajobraz. Chodzi mi tutaj oczywiście o nowe inwestycje, które często powstają w sąsiedztwie domów jednorodzinnych albo niskiej zabudowy wielorodzinnej. Nie ma się oczywiście co dziwić, bo część z właścicieli domów lub działek idealnych pod zabudowę bloków regularnie otrzymuje propozycje od rzeszowskich inwestorów z propozycją kupna ich nieruchomości.

Oczywiście w ostateczności tworzy nam to nieco zabawne zagospodarowanie niektórych osiedli gdzie niekiedy nowa zabudowa spotyka się na przykład z domami drewnianymi liczącymi sobie dziesiątki jak nie setki lat. Przykład? Osiedle Paderewskiego gdzie w sąsiedztwie budów Developresu, Apklanu czy inwestycji ST Tower 55 znajdziemy parę starszych zabudowań. Po co o tym mówię?

Dzisiaj pokażę Wam dość ciekawy blok, który powstanie w jednym z najbardziej zabudowanych ostatnimi czasy osiedli – Drabiniance. Kierujemy się na ulicę Grabskiego gdzie wśród niskiej zabudowy wielorodzinnej (II piętra) powstaje dość ciekawy projekt.

Lokalni mieszkańcy w ostatnim czasie mogli znaleźć w swoich skrzynkach informacje o następującym projekcie.

Okolica to niska zabudowa wielorodzinna budowana parę lat temu przez dewelopera Apklan. Tak więc w sąsiedztwie tych bloków, na miejscu domu jednorodzinnego powstanie coś takiego:

Co myślicie o takiej zabudowie? Czy miasto koniecznie powinno zezwalać na zabudowę pustostanów w takiej formie?

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona