Urocza 10C – kolejny etap inwestycji na rzeszowskiej Drabiniance

UR10C.3 z logo 1

Nowy budynek przy ulicy Uroczej 10C w Rzeszowie

Rzeszowska Drabinianka, jedna z najbardziej popularnych dzielnic miasta zarówno pod kątem mieszkaniowym jak i budowlanym. W ostatnich latach ta lokalizacja przeżywa istne „zatrzęsienie” pod tym kątem. Oczywiście nie ma się co dziwić. Bliskość do kąpieliska Żwirownia, terenów zielonych nad Wisłokiem, a także bliskość i dobry dojazd do największych ośrodków edukacyjnych takich jak Uniwersytet Rzeszowski czy Politechnika sprawia, że okolica ta jest bardzo mocno oblegana.

Jeśli zdecydowałeś, że chcesz mieszkać w tej okolicy i rozglądasz się za ciekawą inwestycją, dzisiaj chce Wam pokazać nowy budynek przy ulicy Uroczej 10. Jest to kontynuacja poprzednich etapów od dewelopera NG.

O inwestycji

Jak czytamy na stronie wykonawcy:

W trzecim etapie realizacji osiedla Urocza 10 proponujemy mieszkania o powierzchni od 32 m2 do niespełna 140 m2 z dużymi balkonami, ogródkami lub tarasami o powierzchni do 55 m2.

Urocza 10 to osiedle zaprojektowane z myślą o osobach ceniących kompromis komfortu, swobody i prywatności. Starannie opracowane układy mieszkań zapewnią najlepszą funkcjonalność, a przeszklone balkony sprawią, że wnętrza będą odpowiednio oświetlone światłem dziennym.

Sam blok składać się będzie z 5 kondygnacji (na ostatnim piętrze apartamenty ponad 100 m2). W inwestycji przewidziano powstanie garaży podziemnych podwójnych oraz pojedynczych oraz komórek lokatorskich.

Jeśli chodzi o ceny to w zależności od metrażu jest to 9400 zł/m2 (metraż ok. 32 m2) oraz 7400 zł/m2 (metraże około 60 m2). Za najtańszy apartament w tej lokalizacji zapłacimy około 300 tys. zł + koszt garażu i komórki. Natomiast najdroższe lokum to ponad 1 mln zł. przy czym będzie to lokal dwupoziomowy o powierzchni ponad 130 m2 z trzema tarasami. Zdecydowanie będzie to jedna z nielicznych propozycji z wyższej półki w tej okolicy. W okolicach Drabinianki apartamenty tego typu dostępne są tylko w paru inwestycjach.

Terminy oddania – Urocza 10C

Jeśli chodzi o terminy oddania deweloper przewidział następujący harmonogram prac:

 • I kwartał 2022
  Rozpoczęcie prac budowlanych
 • II kwartał 2022
  Prowadzenie prac przy budowie parkingu podziemnego i zagospodarowanie terenu
 • III i IV kwartał 2022
  Wykonanie konstrukcji V kondygnacji
 • I kwartał 2023
  Przykrycie budynku oraz wstawienie stolarki okiennej
 • I kwartał 2023
  Rozpoczęcie prac nad elewacją i tynkami wewnętrznymi
 • II kwartał 2023
  Wykonanie posadzki i prac wykończeniowych oraz zagospodarowanie terenu

Tak więc w nieco ponad rok od dnia dzisiejszego deweloper deklaruje się do wykonania tej inwestycji.

Wizualizacje:

A teraz coś dla każdego, kto lubi spojrzeć na inwestycję z punktu widzenia estetycznego:

Jeśli zainteresowała Cię ta lokalizacja i chcesz za darmo otrzymać ofertę z tej inwestycji. Napisz lub zadzwoń. Pomagam bezpłatnie w kupieniu wymarzonego mieszkania z rynku pierwotnego.

 

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona