Osiedle Miła Rzeszów – rusza IV etap sprzedaży nowych mieszkań

DJI 0100 1024x713 1

Osiedle Miła – nowe mieszkania w IV etapie na rzeszowskiej Drabiniance

Dla każdego kto choć trochę interesuje się rzeszowskim rynkiem nieruchomości, z pewnością jest znane osiedle Miła w Rzeszowie. Już teraz rusza kolejny, już IV etap sprzedaży mieszkań w tym rejonie miasta. Jakie metraże i jakich cen się spodziewać tym razem?

Dostępne metraże

Deweloper oferuje w tej odsłonie bardzo podobne metraże i rozkłady jak w ostatnich trzech etapach. Zaczynamy od 32 metrowych, dwupokojowych mieszkań, a kończymy na ponad 110 metrowych apartamentach. W sumie do sprzedaży otrzymujemy 90 lokali z opcją dokupienia miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich.

Ceny i terminy

Zapewne z moich ofert lub innych lokalnych agencji kojarzycie czym charakteryzuje się to osiedle. Dlatego też nie będę rozpisywał się na ten temat, wspomnę jednak o cenach, które w IV etapie nie są niskie. O przyczynach takiego stanu rzeczy pisałem już w poprzednich artykułach. Tak czy inaczej za mieszkanie 23 m2 musimy zapłacić około 8700-8800 zł/m2. Do tej kwoty dochodzi nam oczywiście koszt miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej. Obydwa te dodatki są oczywiście obligatoryjne.

Co do terminów to deweloper przewiduje oddanie budynków początkiem 2024 r. 

Dla osób szukających czegoś w szybszym terminie, dostępny jest budynek 29J z terminem na początek przyszłego roku.

Lokalizacja

Ulica Miła w Rzeszowie to jedna z głównych ciągów komunikacyjnych rzeszowskiej Drabinianki. Stanowi połączenie pomiędzy ulicą Strażacką, a całym osiedlem Biała. Dobrze rozbudowana struktura osiedla sprzyja stworzeniu tutaj cichej i kameralnej okolicy. Dominująca jest tutaj zabudowa niska, jednorodzinna (brak bloków powyżej 3-4 pięter). Sprawia to, że często tą okolicę wybierają zarówno osoby mieszkające w pojedynkę/pary, ale też rodziny z dziećmi.

Oferty i wizualizacje

Nowe mieszkania na Miłej w Rzeszowie – Kawalerki od 23 m2

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona