Nowe mieszkania na Drabiniance

Projekt2c

Nowe mieszkania na Gościnnej w Rzeszowie – sprawdź nową ofertę

Dzisiejszy wpis z pewnością nie będzie należał do najdłuższych, ale chcę Wam dzisiaj przekazać krótką informację. Nowa inwestycja na rzeszowskiej Drabiniance, dokładnie przy ulicy Gościnnej. Jeśli szukacie dla siebie czegoś w tej okolicy, ta oferta może Was zainteresować.

Dane techniczne

Na początek parę detali. Samo osiedle to mała, kameralna inwestycja składająca się z czterech budynków. Każdy z nich będzie podzielony na dwa mieszkania. Na dole do dyspozycji będą partery z ogródkami, a na piętrze dwupoziomowe lokale z poddaszem.

Jeśli chodzi o metraże, będzie to wyglądać następująco:

Mamy więc 3 lub 4 pokojowe warianty. W zależności od upodobania możemy wybrać mieszkania na piętrze lub na parterze. W cenie lokalu otrzymujemy jedno miejsce postojowe przed budynkiem na wyłączność.

Jak w przypadku większości takich lokali, brak czynszu. Oznacza to, że opłaty jakie będzie ponosić przyszły właściciel będą związane z bieżącym zużyciem. Natomiast typową częścią wspólną pozostaje oczywiście kawałek drogi dojazdowej łączącej osiedle z ul. Gościnną.

Terminy

Inwestycja jest obecnie w fazie końcowych projektów, a sam start budowy planowany jest na I/II kw. 2023 r. Deweloper zarezerwował sobie okres mniej więcej 12-15 miesięcy na sam proces budowy. Tak więc planowane przekazanie lokali to III/IV kw. 2024, oczywiście w pełnym stanie deweloperskim.

Czym jest stan deweloperski, przeczytasz tutaj -> https://lukaszziemianski.pl/czym-jest-stan-deweloperski-stan-surowy-zamkniety/

Oferty i wizualizacje:

NOWE – Kameralnie | Z ogródkiem | os. Drabinianka

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona