NOVA Boguchwała – kolejny budynek w nowej inwestycji obok Rzeszowa

slider 1

NOVA Boguchwała – kolejna inwestycja na mapie Rzeszowa i okolic

Osoby szukające mieszkania w Rzeszowie coraz częściej rozglądają się nie tylko za lokalem w samym mieście. Nie ma się co dziwić, przez ostatnie miesiące bowiem zauważamy coraz większą popularność inwestycji niekoniecznie w samym centrum, ale też na obrzeżach lub nawet tych, które budują się w sąsiadujących miejscowościach.

Dlatego dzisiaj krótka informacja dla osób, które mogą być zainteresowane kupnem wymarzonego „M” w rejonach dróg wylotowych przy S19 jak i w tych w kierunku Boguchwały. Przedstawiam nową inwestycję na mapie Rzeszowa i okolic – NOVA BOGUCHWAŁA.

Jak czytamy na stronie wykonawcy:

NOVA BOGUCHWAŁA” to inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych.

Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu, są proste i funkcjonalne co doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz.

Charakterystyka osiedla

Jak widzicie powyżej cała inwestycja składać się będzie docelowo z sześciu niskich budynków wielorodzinnych. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą oddane także miejsca postojowe w garażu (obowiązkowe). Aktualnie deweloper prowadzi sprzedaż budynku nr. 3 w którym pozostały ostatnie wolne lokale.

Niewątpliwym plusem samej inwestycji jest firma, która go buduje. Deweloper wybrał tutaj wykonawcę odpowiedzialnego m.in. za budowę inwestycji Hiszpańskie Ogrody, budynków uniwersyteckich WSiZU oraz Hotelu Splendor. Dlaczego zwracam na to uwagę? Uwierzcie mi, że odpowiedni podwykonawcy to fundament dobrej budowy, a dla przyszłych nabywców jest to często spokój na lata, nie muszą bowiem martwić się o standard wykonania budynku.

Ceny i terminy wykonania

Metraże: od 30,89 m2 do 77,27 m2 (od 1-4 pokoi)

Ceny: od 247 120 zł do 517 709 zł

Piętra w budynku: 3

Garaż: tak, miejsce postojowe – 25 000 zł

Termin realizacji: III kwartał 2022 r.

Stan: stan deweloperski

Wizualizacje

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona