Osiedle Dworzysko – nowe szeregówki w Rzeszowie na północy

wizualizacje 6

Rzeszów – Dworzysko – nowe szeregówki na północy Rzeszowa

Ostatni czas przyniósł nam zdecydowane zmiany jeśli chodzi o rynek nowych mieszkań i domów w naszym mieście. Końcówka ostatniego roku jak i całe ostatnie 12 miesięcy zdominowane były przez coraz to nowsze inwestycje, duży ruch na rynkach.

Pierwszy kwartał 2022 r. przyniósł jednak duże zmiany zarówno w nastrojach konsumenckich jak i warunkach kredytów. Odnotowaliśmy przede wszystkim duży spadek zdolności kredytowych, nieco mniejszą ilość nowych inwestycji. Dzisiaj jednak chciałbym przedstawić Wam nowe osiedle na które składają się domy szeregowe powstające na rzeszowskim Dworzysku.

Opis inwestycji – kameralne osiedle Dworzysko

Prezentowana inwestycja to docelowo 70 segmentów zabudowie szeregowej. Standardem przy takiej zabudowie jest oczywiście przynależny ogródek oraz dwa miejsca postojowe w cenie budynku. Nie przewidziano tutaj garaży w bryle budynku.

Osiedle planowo podzielone zostało na 4 etapy. Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku są tzw. carporty z fotowoltaiką, dla fanów aut elektrycznych i elektromobilności będzie to z pewnością ciekawym atutem. Sam carport przed budynkiem będzie też pełnić funkcję wiaty.

Zaskoczy Was pewnie jedna kwestia, a mianowicie ogrzewanie. W przypadku tej budowy całkowicie zrezygnowano z ogrzewania gazowego na rzecz tzw. kabli grzewczych. Technologia ta jest bardzo podobna do ogrzewania podłogowego z tą różnicą, że w tym przypadku do generowanie ciepła używana jest energia elektryczna. W połączeniu z projektowaną fotowoltaiką ma to na celu zmniejszenie kosztów utrzymania całego budynku + podnieśc komfort używania całego lokalu.

Standard wykonania

Domy budowane w metrażu: 85, 81 m2

Działki (ogródki): od 56 m2 – do 234 m2

Pokoje: 3 sypialnie + salon z aneksem

Ogrzewanie: kable grzewcze, brak gazu

Termin oddania: II kwartał 2023 r. (wstępnie)

Wizualizacje

Jeśli interesują Was inne oferty nowych domów w Rzeszowie (dom wolnostojący lub domy szeregowe) – zadzwoń lub napisz. Zajmuje się doradztwem w zakresie zakupu nowych domów w Rzeszowie i okolicach.

Zobacz też:

Osiedle Karmelowe – nowe mieszkania i szeregówki na Załężu

NOWE DOMY W RZESZOWIE I OKOLICACH GOTOWE W 2022 r.

 

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona