fbpx

Osiedle Dworzysko – nowe szeregówki w Rzeszowie na północy

Osiedle Dworzysko – nowe domy w zabudowie szeregowej na północy Rzeszowa

Ostatni czas przyniósł nam zdecydowane zmiany jeśli chodzi o rynek nowych mieszkań i domów w naszym mieście. Końcówka ostatniego roku jak i całe ostatnie 12 miesięcy zdominowane były przez coraz to nowsze inwestycje, duży ruch na rynkach.

Pierwszy kwartał 2022 r. przyniósł jednak duże zmiany zarówno w nastrojach konsumenckich jak i warunkach kredytów. Odnotowaliśmy przede wszystkim duży spadek zdolności kredytowych, nieco mniejszą ilość nowych inwestycji. Dzisiaj jednak chciałbym przedstawić Wam nowe osiedle powstające na rzeszowskim Dworzysku.

Opis inwestycji – osiedle Dworzysko

Prezentowana inwestycja to docelowo 70 segmentów zabudowie szeregowej. Standardem przy takiej zabudowie jest oczywiście przynależny ogródek oraz dwa miejsca postojowe w cenie budynku.

Osiedle planowo podzielone zostało na 4 etapy. Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku są tzw. carporty z fotowoltaiką, dla fanów aut elektrycznych i elektromobilności będzie to z pewnością ciekawym atutem. Sam carport przed budynkiem będzie też pełnić funkcję wiaty.

Zaskoczy Was pewnie jedna kwestia, a mianowicie ogrzewanie. W przypadku tej budowy całkowicie zrezygnowano z ogrzewania gazowego na rzecz tzw. kabli grzewczych. Technologia ta jest bardzo podobna do ogrzewania podłogowego z tą różnicą, że w tym przypadku do generowanie ciepła używana jest energia elektryczna. W połączeniu z projektowaną fotowoltaiką ma to na celu zmniejszenie kosztów utrzymania całego budynku + podnieśc komfort używania całego lokalu.

Standard wykonania

Metraż: 85, 81 m2

Działki (ogródki): od 56 m2 – do 234 m2

Pokoje: 3 sypialnie + salon z aneksem

Ogrzewanie: kable grzewcze, brak gazu

Termin oddania: II kwartał 2023 r. (wstępnie)

Wizualizacje

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona