Osiedle Strażacka w Rzeszowie – mieszkania w zabudowie szeregowej

Strazacka wizualizacja 3 Marcin Pac 1536x864 1

Osiedle Strażacka Rzeszów – mieszkania w zabudowie szeregowej w Rzeszowie

Jeśli aktualnie poszukujecie czegoś na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie to ta oferta może Was zainteresować. Muszę przyznać, że w ostatnim czasie ta okolica jest zdominowana przez wysoką lub średnią zabudowę, dlatego ta propozycja może być interesująca dla osób poszukujących czegoś w zabudowie szeregowej z ogródkiem lub antresolą.

Jak czytamy na stronie dewelopera:

Osiedle Strażacka jest zespołem 5 budynków w zabudowie szeregowej, łącznie 10 mieszkań z antresolą z wyjściem na taras lub ogródkiem. Mieszkania na parterze są o powierzchni 48 m², natomiast na piętrze 81,7 m².
Do lokalu będzie przypisane jedno miejsce parkingowe przed budynkiem.

Mieszkania wykonane z wysokiej jakości materiałów i nowoczesnym designem.

Dostępne mieszkania:

  • 48 m2 – mieszkanie na parterze z ogródkami od 22 m2 do 72 m2
  • 81,7 m2 – mieszkania na piętrze z dodatkową antresolą, balkonem i tarasem

Łącznie tak jak wspomniałem wyżej inwestycja przewiduje powstanie 10 lokali mieszkalnych co niewątpliwie buduje pewną kameralność tego miejsca.

Lokalizacja:

Deweloper jako teren inwestycji wybrał rzeszowską Drabiniankę, a konkretnie ulicę Strażacką w okolicach sklepu Biedronka. Bardzo ciekawe miejsce szczególnie pod kątem dojazdu. Do centrum miasta możemy tędy przejechać ulicą Strażacką w kierunku Sikorskiego lub węższymi uliczkami takimi jak Jazowa, Nowowiejska. W okolicy znajdziecie wszystkie obiekty niezbędne do codziennego funkcjonowania. Szkoły, przedszkola, kościół, przystanki autobusowe.

Standard wykonania:

Jak w przypadku większości mieszkań z rynku pierwotnego dostajemy w cenie pełen stan deweloperski. Czym jest stan deweloperski przeczytasz w tym artykule:

https://lukaszziemianski.pl/czym-jest-stan-deweloperski-stan-surowy-zamkniety/

Ceny i terminy realizacji:

Jak pewnie się domyślacie, nie będzie tanio. Sama okolica charakteryzuje się dość wysokim pułapem cenowym jeśli chodzi o mieszkania na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Dla mieszkańców przygotowane zostały miejsca postojowe oraz ogródki dla mieszkań na parterze.

  • PARTERY – 430 tys. skrajne, 395 środkowe
  • GÓRA – 495 tys wszystkie mieszkania

Termin realizacji to III kwartał 2023 r. Sprawdź inne oferty pod hasłem – szeregówki Rzeszów rynek wtórny. Jeśli chcesz sprawdzić czy ta inwestycja jest dla Ciebie – zadzwoń lub napisz. 

Wizualizacje:

Zobacz też:

Osiedle Karmelowe – nowe mieszkania i szeregówki na Załężu

Osiedle Dworzysko – nowe szeregówki w Rzeszowie na północy

Compare listings

Compare
error: Zawartość jest chroniona